Firma AMATECH jako pierwsza firma w Polsce pozytywnie przeszła proces certyfikacji w zakresie projektowania, montażu i konserwacji instalacji oświetlenia awaryjnego i uzyskała certyfikat potwierdzający wysoką jakość świadczonych usług mających bezpośredni wpływ na poziom bezpieczeństwa osób przebywających w obiektach.

Certyfikat potwierdzający spełnienie kryteriów technicznych określonych w „Programie Certyfikacji podmiotów świadczących usługi w zakresie oświetlenia awaryjnego SITP PCU-07” został wydany przez Ośrodek Certyfikacji Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa im. Zenona Praczyka Sp. z o.o. w dniu 23 maja 2014 r.

"Tam, gdzie jakość usług ma istotny wpływ na bezpieczeństwo ludzi i mienia - powinny one być wykonywane wyjątkowo odpowiedzialnie. Naszą rolą jest potwierdzenie jakości usług świadczonych przez firmę. Certyfikat nadany przez Ośrodek Certyfikacji Usług Przeciwpożarowych oznacza, że firma o tę jakość dba. Jest naszą podpowiedzią dla klientów, że mają do czynienia z firmą solidną, dbającą o prestiż i wysoką jakość swojej oferty. To także sygnał dla firm ubezpieczeniowych oceniających stan zabezpieczeń ubezpieczanych firm.”
st. bryg. w st. sp. Jerzy Bronowicz

Dyrektor Ośrodka Certyfikacji Usług Przeciwpożarowych

Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Pożarnictwa Sp. z o.o.

(Ochrona przeciwpozarowa grudzień 4/2014)

2019.05.21_certyfikat jakości usług OCUP SITP

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.